Kellemes karácsonyi ünnepeket

és boldog új évet kívánunk

mindenkinek!

HELTAI MESEMONDÓ VERSENY

Heltai Gáspár városi mesemondó verseny

Idén tizenharmadik alkalommal rendeztük meg a Heltai Gáspár városi mesemondó versenyt.

A zsűriben Kaiser Márta, Szűcsné Pintér Rozália és iskolánk részéről Lantos Andrea igazgatóhelyettes vettek részt.

Első helyezést ketten értek el: Bede Melinda és Páder Zsófia. Melinda a Veszprémi Dózsa György Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola tanulója, Zsófia pedig a Rózsa Úti Általános Iskola tanulója.

Második helyezett  lett Bognár Katalin a Vetési Albert Gimnázium diákja.

A harmadik helyen pedig iskolánk tanulója Horváth Barbara Gvendolin végzett.

Gratulálunk a versenyzőknek!

SUDOKU második FORDULÓ:

Kattints ide a letöltéshez!

KEDVES NYOLCADIKOSOK!

Készültök már Ti is a karácsonyra?

Mindenki adventi lázban ég, és lassan eljön az ajándékozás ideje. Iskolánk is gondol Rátok! Négy héten keresztül lehetőségetek lesz jobban megismerni iskolánkat kvíz kitöltésével. Válaszaitokat a jendrassikv[kukac]gmail.com címre várjuk.

Beküldési határidő: január 5.

A nyeremények személyes átadása január 5-én, iskolai nyílt napunkon lesz.

SOK SIKERT!

Az kvíz letölthető itt.

LISTEN TO ME

A Listen to me szövegértési versenyt  szervezünk  2014. december 9-én 14:30-kor a Nyelvi 1-es és Nyelvi 2-es teremben.

Jelentkezés egyénileg a szaktanároknál lehet.

Szünet utáni első tanítási nap:

2015. január 5. - "A" hét hétfő

ISKOLAI PÁLYAVÁLASZTÁSI TÁJÉKOZTATÓ IDŐPONTJA:

2015. JANUÁR 5. (HÉTFŐ) 15 óra

Kedves Szülők, Diákok!

Iskolánknak a 2015/16. tanévében induló képzési formáiról és a felvételi követelményekről pályaválasztási tájékoztatónkban olvashatnak.

A részletes pályaválasztási tájékoztató anyagát itt tekinthetik meg.

A jelentkezési lap érettségizettek számára itt tölthető le.

Üdvözlettel:

Pribelszki János

DÖK SIKEREK

2014. november 21-én Zircen DÖK tagoknak diáknapot szerveztek, amelyen iskolánkból Németh Vivien (12.A), Temesi Klaudia (11.A), Illés Viktória (10.E), Forsthoffer Gergő (10.B), Agócs Levente (13.B) és  Agócs Zsigmond (9.B) tanulók vettek részt és I. helyezést értek el. Gratulálunk a sikeres szerepléshez! A zirci diáknapról készült képeket itt tekintheted meg.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Jendrassik-Venesz Alapítvány

a Tehetséges Fiatalokért és a Szakképzésért

a 2014/15. tanévben pályázatot ír ki a következő témákban:

1. Tanulmányi ösztöndíj a tehetséges tanulókért

2. “Járjatok színházba, hangversenyre!”

-kulturális támogatás

3. “Szakmai kiránduláson voltunk az osztállyal.”

-szakképzési támogatás

4. “Készülünk a szakmai versenyre.”

-szakképzési támogatás

A pályázatokat csak a Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola diákjai adhatják be egyénileg vagy csoportosan.

A pályázatok részletes kritériumait az adott pályázatra vonatkozóan külön fogalmazzuk meg.

A pályázatokat az Alapítvány által kiadott pályázati űrlapon lehet beadni, amelyek az iskola honlapjáról letölthetőek, vagy Lantos Andrea igazgatóhelyettesnél beszerezhetőek.

Pályázati űrlap-egyéni

Pályázati űrlap-csoportos