JENDRA ÉTTEREM

KITEX nyelvvizsga

Kedves Vizsgázók!

Az októberi nyelvvizsgára augusztus 7-től lehet online jelentkezni.

Fontos változás!

Az OH NYAK rendelkezése értelmében a jelentkezéskor a vizsgázóknak nyilatkozniuk kell arról, hogy hozzájárulnak-e a szóbeli beszédkészség vizsgán a hangfelvétel készítéséhez. Ezt a nyilatkozatot a későbbiek során már nem változtathatják meg. Amennyiben valaki nem adja a hozzájárulását, úgy tudomásul kell vennie, hogy egy három fős vizsgabizottság előtt kell letennie vizsgáját, és erre csak a vizsgaközpontban (Budapesten) nyílik lehetőség, valamint a felülvizsgálat során nem kérheti a szóbeli vizsga újraértékelését.

Veszprémi Szakképzési Centrum

Tisztelt Érdeklődő! Tisztelt Szülők!
Kedves Tanulók!

A szakképzési rendszer megújításáról szóló 120/2015. Kormány rendelet értelmében a szakképző intézmények 2015. július 1-jétől
a Nemzetgazdasági Minisztérium fenntartásába kerültek. Ezért a mi iskolánk a Veszprémi Szakképzési Centrum tagintézményeként folytatja a tevékenységét. A Veszprémi Szakképzési Centrum erről szóló tájékoztató levelét itt olvashatja.

Javítóvizsgák időpontjai

Javítóvizsgával kapcsolatos információk

Tájékoztatás minden javítóvizsgázó tanulónak

Időpontja: 2015. augusztus 24. 9:00

Helyszín: fórum

A bizonyítványt a tanulók adják le az osztályfőnöküknek!

Írásbeli javítóvizsgák

Helyszín: sportcsarnok

Szóbeli javítóvizsgák

Időpontja: 2015. augusztus 25. 8:00

A Részletes beosztás az iskola bejárati ajtaján megtalálható

Igazolás Összefüggő nyári gyakorlat teljesítéséről!
Itt tölthető le az igazolás az
Összefüggő nyári gyakorlat teljesítéséről.

TANÉVNYITÓ

A tanévnyitó ünnepség

2015. augusztus 31-én 17.00 órakor lesz.

Tankönyvosztás időpontjai

Tisztelt Szülők, Diákok!

A tankönyvek árának befizetési határideje szeptember 15., a befizetés tényét igazoló szelvényt be kell mutatni. Akinek az ingyenességi jogosultsága nyáron lejárt, ne felejtsen el új igazolást hozni, amely október 1-jén is érvényes!

Itt tekinthetőek meg a tankönyvosztás időpontjai.

ÁLLÁSHIRDETÉS

A Jendrassik-Venesz Középiskola és Szakiskola állást hirdet a következő munkakörök betöltésére.

További információért kattintson az alábbi linkekre:

Gazdasági szaktanár

Műszaki tanár / gépész tanár

Matematika - informatika szakos középiskolai tanár

Szakács szakoktató

Szakoktató / gyakorlati oktató

Menza befizetés 2015.

Tájékoztatjuk a kedves szülőket és tanulókat, hogy a szeptember havi menzabefizetés időpontjai:

2015. szeptember 01. (kedd) 8:10-tól 14:30-ig.

2015. szeptember 08. (kedd) 8:10-tól 14:30-ig.

A teljes ár 8975 Ft, a kedvezményes ár 4490 Ft.

Az ebéd térítési díja januárban: 408 Ft/adag.

a kedvezményes ár januárban: 204 Ft/adag.

Tanítási napok száma: 22

Befizetés helye: az iskola pénztára.

Aktuális információk

2014/15. tanévzáró

1. 2015. július 8-tól augusztus 19-ig a szerdai napokon 9.00-12.00 óráig tartunk ügyeletet az iskolában.

2.         A javítóvizsgák időpontjáról nem küldünk írásbeli értesítést. (Erről az iskola honlapján, és az iskola bejáratán lesz olvasható a pontos információ) Az érintetteknek

2015. augusztus. 24-én 9 órakor

kell megjelennie az iskolában. A javítóvizsgák beosztásáról a vizsgázók ekkor kapnak tájékoztatást, eszerint kell megjelenniük a vizsgákon. A bizonyítványt a vizsgán kell leadni.

3. A tankönyvosztás időpontjáról az iskola honlapján, és az iskola bejáratán lesz olvasható az értesítés. Csak a megadott időpontig van mód a tankönyvek átvételére. A megrendelt tankönyvekről a Könyvtárellátó Kht. csekket küld az iskolába, amelyet a tanulók a tankönyvekkel együtt kapnak meg. A tankönyvek árát 2015.09.15-ig kell befizetni. A befizetésről szóló bizonylatot az iskola könyvtárában kell leadni a befizetést követően.

Azon ingyenességre jogosult tanulók, akiknek nyáron lejár az igazolása, tankönyvosztásra hozzák magukkal az új igazolást!

4. Azok a tanulók, akik kötelező nyári gyakorlaton vesznek részt, a kitöltött igazolólapokat a szerdai napokon tudják leadni az iskolában legkésőbb 2015. augusztus 24-ig. Aki nem teljesíti a nyári gyakorlatot, ill. nem adja le az igazolólapját, az nem folytathatja tanulmányait a következő évfolyamon.

5.         A tanévnyitó ünnepség 2015. augusztus 31-én 17.00 órakor lesz.

6. A menza iránti igények leadására és annak befizetésére 2015. szeptember 1-jén és 8-án lesz lehetőség. Későbbi időpontban már nem tudjuk elfogadni a benyújtott igényeket.

<< Első < Előző 1 2 Következő > Utolsó >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL