Határtalanul 2016.

Projekt megvalósítás befejezése:

2016.május 22.
Projekt-koordinátor: Veszprém: Szaniszló László, Székelyudvarhely: Szász Zoltán

A projekt résztvevői Veszprémben:

2016. május 8-14.

Erdélyi tanulók:

Birtalan László (Székelyudvarhely), Csiki Szabolcs (Máréfalva), Egyed Erika Tünde (Felsőboldogfalva), Miklós  Norbert (Zeteváralja), Nagy Izabella (Varság), Gálfi Norbert (Bethlenfalva), Ferenczi Samu Zoltán (Székelyudvarhely), Karda Katalin (Tarcsafalva), Pap József  (Kobátfalva), Orban Bernadett (Székelyzsombor), Pál Emilia (Kecset), Sebestyén Zsuzsa (Székelylengyelfalva), Magyari Izabella (Nyikómalomfalva), Nemes  Andrea (Nyikómalomfalva), Dézsy Dániel (Ülke), Sorbán Ádám (Lövéte), Bencze Szilveszter (Székelyudvarhely), Becze Tamás (Gyergyószárhegy), Kiss Szilveszter - Csaba (Székelyudvarhely), Pásztor Ede (Nagygalambfalva), Szabó Előd (Fenyéd), Lőrincz Tivadar (Keményfalva), Hegyi Csongor (Szentlélek), Szőcs Botond (Székelyudvarhely), Lázár Hunor (Lövéte), Simon Hunor (Máréfalva), Szőcs  Szilárd (Zetelaka), Pál István (Máréfalva), Rácz Anita (Székelyudvarhely), Somorai Szabolcs (Dobó), Fodor- Györfi Karolina (Székelyudvarhely)

Erdélyi tanárok:

Szász Zoltán (Székelyudvarhely), Szász  Magda  (Székelyudvarhely), Fodor- Györfi Erzsébet (Székelyudvarhely)

A projekt résztvevői Székelyudvarhelyen (Erdély):

2016. május 16-22.

Magyarországi tanulók:

ASCHENBRENNER ALEX (Zirc), BALASSA REBEKKA DÓRA (Várpalota), BARANYAI ÁDÁM (Balatonfüred), BINDIS KINGA (Litér),  BOGDÁN BIANKA BARBARA (Berhida), BOGNÁR BRIGITTA (Veszprém), BÚZÁS VIRÁG (Olaszfalu), CINKE RÓBERT (Balatonfüred), EIGNER VIRÁG (Balatonalmádi), FÜLÖP FANNI (Szentantalfa), GÖRÖG KRISZTIÁN (Zalameggyes), JUHÁSZ BETTINA (Hajmáskér), KEREKES PETRA (Várpalota), LAKNER DÁNIEL (Veszprém) NÉMETH MÁTÉ (Bakonybél), MÉSZÁROS ZSOLT (Várpalota), MÓZER KINGA LAURA (Tés), MUSTOS ISTVÁN (Nemesvámos), NAGY NIKOL (Kádárta), NÉMETH MÁTÉ (Bakonybél), PAP NATÁLIA (Örvényes), PERÉDI PATRIK (Enying), PUNK BARBARA (Papkeszi), RÉPÁS IMRE (Porva), RÓZSA DÁNIEL (Herend), SÁNDOR ALFONZ (Veszprém), SIMON BALÁZS (Sümegcsehi), SPEKHARDT MÁRK (Veszprém), SZABÓ FRANCISKA (Hajmáskér), SZŐLLŐSI ANITA (Zirc-Akli), TAKÁCS DÁVID (Csajág), VERESS NIKOLETT ADRIENN (Tótvázsony)

Magyarországi tanárok:

Szaniszló László (Magyarpolány), Csarmasz János (Káptalanfa), Kiss Henriett (Veszprém), Sára-Lukács Margit (Veszprém)

Segítők: Lantos Andrea igazgató, Baán Roland (honlapkészítés), Helyettesítő tanárok, Gazdasági dolgozók (VSZC), stb.

A PROJEKT FINANSZÍROZÁSA:

Az elfogadott projektben megítélt összes résztvevő száma:

Az elfogadott projektben megítélt kísérő személyek száma:

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a projekt költségeihez  2 745 000,- Ft támogatást nyújtott, amely az alábbi költségekre fordítható:  /609 000,-Ft utazás a résztvevők mobilitási (szállás, megélhetés és utazás) és szervezési költségeire

2*31 fő diák

2*4 fő

Sajtó megjelenés:

Suli-Világ

Napló

Záró beszámolók:

Bizonylatok:

Beszámoló Erdélyből